جستجو در کتاب ها   جستجو در مقالات  جستجو در کل سایت
تاریخ ثبت : 19:01 03/12/1395       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم گفت: ایران از نظر کیفیت دانشگاه‌ها جزو ۱۳ یا ۱۴ کشور برتر دنیا قرار گرفته‌ و داشتن بیش از ۲۰۰ دانشمند نشان از بازگشت به خویشتن و توانمندی در عرصه‌ علمی است.
ادامه مطلب
 رتبه جهانی دانشگاه‌های ایران از نظر کیفیت/ سهم ایران از تولید علم بین‌المللی
تاریخ ثبت : 17:03 14/11/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
نگار توسلیان و بابک حیدری، استادان جوان ایرانی موسسه فناوری stevens موفق به دریافت جایزه کمک هزینه تحقیقاتی بنیاد ملی علم آمریکا (NSF) شدند. ...
ادامه مطلب
  اعطای جایزه تحقیقاتی بنیاد علم آمریکا به دو استاد جوان ایرانی
تاریخ ثبت : 13:42 10/08/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
اتحادیه اروپایی علوم زمین (EGU)، دکتر کاوه مدنی، استاد مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن را به عنوان یکی از چهار دانشمند جوان برجسته درعلوم زمین در سال ۲۰۱۵ معرفی کرد. ...
ادامه مطلب
  استاد ایرانی، برنده عنوان دانشمند جوان برجسته جهان در علوم زمین شد
تاریخ ثبت : 16:49 20/07/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
تیم دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور در مسابقات کمیکار 2015 استرالیا موفق به کسب رتبه سوم جهانی شد.
ادامه مطلب
کسب رتبه سوم جهانی مسابقات کمیکار استرالیا از سوی دانشگاه امیرکبیر
تاریخ ثبت : 20:36 10/06/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان با بانک سپه تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرد. ...
ادامه مطلب
 بازگشایی یک خط اعتباری مستقل برای حمایت از شرکت‌های بزرگ دانش‌بنیان
تاریخ ثبت : 17:02 16/03/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
نخستین دوره معرفی و تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه کشور، روز پنج شنبه با اعطای جایزه ابوریحان به پنج محقق برتر کشور برگزار می شود. ...
ادامه مطلب
  اعطای جایزه «ابوریحان» به پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه کشور
تاریخ ثبت : 17:02 04/12/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
بر اساس آخرین رتبه‌بندی موسسه US NEWS آمریکا، دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رتبه 90 علوم پایه جهان قرار دارد. ...
ادامه مطلب
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر «امیرکبیر» در رتبه 90 علوم پایه جهان است
تاریخ ثبت : 17:26 23/10/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی ملل متحد (یونسکو) در آغاز سال 2015 میلادی که «سال جهانی نور و فناوری‌های نوری» نامگذاری شده از مقام علمی ابن هیثم، دانشمند شهیر جهان اسلام تجلیل می‌کند.
ادامه مطلب
2015 به افتخار یک دانشمند مسلمان، «سال جهانی نور» نامگذاری شد
تاریخ ثبت : 23:06 13/10/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
وزیر نیرو با اعلام حمایت وزارت نیرو از طرح‌های دانش‌بنیان در زمینه تولید انرژی، گفت: در زمینه اصلاح الگوی مصرف بیش و پیش از هر اقدامی به کار فرهنگی نیاز داریم.
ادامه مطلب
حمایت وزارت نیرو از طرح‌های دانش‌بنیان در زمینه تولید انرژی
تاریخ ثبت : 7:18 03/10/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
مدیرکل دفترسیاستگذاری و برنامه ریزی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: با انعقاد تفاهم نامه همکاری در حوزه علوم انسانی، از پایان نامه ها و رساله هایی که در راستای اولویت های مورد نظر کشور باشد، حمایت مالی صورت می گیرد.
ادامه مطلب
حمایت مالی از پایان نامه های حوزه علوم انسانی اولویت کشور
تاریخ ثبت : 21:14 11/09/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور از انعقاد قرارداد همکاری این صندوق با برخی سازمان‌ها برای حمایت بیشتر از پژوهشگران و فناوران و نیز امکان دسترسی محققان سازمان‌های طرف قرارداد به پورتال این صندوق خبر داد.
ادامه مطلب
امکان دسترسی محققان سازمان‌های طرف قرارداد به پورتال صندوق حمایت از پژوهشگران
تاریخ ثبت : 9:53 02/09/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
رییس دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: ایران به لحاظ تولید مقالات ISI در حوزه مهندسی پزشکی در دنیا رتبه شانزدهم را به خود اختصاص داده است که جایگاه خوبی به شمار می آید.
ادامه مطلب
ایران در تولید مقالات مهندسی پزشکی رتبه 16 دنیا را داراست
تاریخ ثبت : 23:40 03/06/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
جایزه یونسکو در حوزه علوم زیستی در سال 2014-2015 به دکتر بهاروند، محقق پژوهشگاه رویان اعطا شد. ...
ادامه مطلب
محقق پژوهشگاه رویان، برنده جایزه علوم زیستی یونسکو شد
تاریخ ثبت : 23:35 03/06/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
بورس یونسکو- دیوار بزرگ چین در سال 2015- 2014 به دو جوان ایرانی اعطا شد. ...
ادامه مطلب
اعطای بورس دیوار بزرگ چین یونسکو به دو پژوهشگر ایرانی
تاریخ ثبت : 12:57 30/05/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
تیم های دانشجویی جمهوری اسلامی ایران در رشته های ریاضی و آمار عنوان نخست تیمی و در رشته شیمی در جایگاه دوم تیمی المپیاد بین المللی کسب کردند.
ادامه مطلب
ایران عنوان نخست ریاضی و آمار المپیاد بین المللی علمی را کسب کرد
تاریخ ثبت : 17:38 31/03/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
آموزش عالی در آسیا طی دهه‌های اخیر شاهد رشد انفجاری بوده و همین امر کشورهای آسیایی را بر آن داشته تا برای پاسخگویی به این رشد، برنامه‌های‌ آموزشی مقطع کارشناسی ارشد را گسترش دهند. ...
ادامه مطلب
 تحصیلات تکمیلی در آسیا، ابزار رشد اقتصادی
تاریخ ثبت : 22:47 20/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
پنجمین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو، 8-10 اسفند 92 در محل مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای کشور-کرج برگزار می‌شود. شرکت در این دوره معادل شرکت در همایش‌های مورد تایید ستاد جهت اخذ بخش دوم حمایت تشویقی ‏خواهد بود.
ادامه مطلب
ثبت‌نام در پنجمین دوره توانمندسازی نانو تا 28 بهمن‌ماه
تاریخ ثبت : 22:47 20/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
چهارمین مسابقه دانشجویی فناوری نانو، 19 اردیبهشت ماه 1393 به طور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب
چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو 19 اردیبهشت ماه 93 برگزار می‌شود
تاریخ ثبت : 19:26 16/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
رییس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور گفت: آن گونه که در زمان دفاع مقدس وقتی پای همه مردم به کار آمد، پیروزی و موفقیت حاصل شد، امروز هم عرصه جهاد ملی در کشور حضور همه جانبه مردمی را می طلبد.
ادامه مطلب
 تحقق جهاد علمی، حضور همه جانبه مردم را می طلبد
تاریخ ثبت : 19:18 16/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
رییس ششمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین از برگزاری این همایش با محوریت غدد و متابولیسم داخلی و با حضور چهار مهمان خارجی از کشورهای ایتالیا، سوئد و آلمان خبر داد.
ادامه مطلب
 ششمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین برگزار می شود

کانال تلگرام دانشتاد اعزام کاوشگر برای بررسی فعالیت های خورشید، از برنامه های آتی ناسا تست تونل باد برای جت مافوق صوت ناسا ساخت ابزار تغییر امواج صوتی از فراماده چاپ 3 بعدی تور ماه‌گردی از سال آینده شروع می‌شود ساخت دستگاه کوچکی که عملکرد قلب را تقلید می‌کند دستیابی به ساعت بیولوژیک بدن با استفاده از نمونه خون اولین گوشی جهان با فناوری 5G تلاش دو شرکت بزرگ آمریکایی برای ساخت قوی‌ترین مغز رکورد بازده صفحات خورشیدی شکسته شد نوکیای ۳۳۱۰ باز می‌‌گردد یک روش تشخیصی سریع برای شناسایی عامل عفونت‌های تنفسی استرس، نتیجه حضور طولانی کودکان نوپا در مهد کودک پهپاد خورشیدی با قابلیت تبدیل به هواپیما دوچرخه‌، بزرگترین چالش فناوری خودران اتوبوسهای سلول سوختی وارد توکیو می‌شوند افراد خلاق فقط راست‌مغز نیستند بازگردانی بالون گمشده ناسا پس از یک سال طراحی پهپاد با قابلیت فرود روی محل متحرک ارسال فضانوردان به ماموریت آزمایشی اعماق فضا احتمال درمان بی‌اشتهایی با تحریک عمقی مغز دانشمندان موفق به جوانسازی سلول‌های بنیادی خون‌ساز شدند ربات‌های ویکی‌پدیا با هم درگیر هستند کانال تلگرام پابلیکا (تبلیغات دائمی و رایگان) 15 درصد هوای متروی نیویورک را پوست انسان تشکیل می‌دهد ماهی 6 میلیارد ساعت تصویر ویدیویی در یوتیوب مشاهده می‌شود افزایش 18 درصدی افسردگی در جهان بزرگترین مزرعه خورشیدی جهان راهکار استرالیایی‌ها برای کاهش مصرف سیگار بررسی وضعیت گیاهان با ربات کشاورز کانال تلگرام پابلیکا (تبلیغات دائمی و رایگان) زنبورها هم می توانند فوتبال بازی کنند تبدیل دی اکسید کربن به سوخت با استفاده از نورفرابنفش واکسن ایدز 5 بیمار را درمان کرد رژیم غذایی که راه تازه‌ای را برای درمان دیابت باز می کند آخرین خورشید گرفتگی سال در ۸ اسفند استرس مداوم ممکن است به چاقی بینجامد تلسکوپ جیمز وب کشف بزرگ ناسا را کامل‌تر می‌کند تولید سیناپس مغزی مصنوعی در دانشگاه استنفورد استفاده از پهپاد برای مطالعه روی پرندگان تولید چسب برای بافت‌های بدن با الهام از کنه خون اژدهای کومودو خواص ضدباکتریایی دارد ابداع روشی جدید برای پاکسازی پسماندهای هسته‌ای حل معمای تبدیل گرافیت به اشکال مختلف الماس‌ پیش بینی آینده‌ای تاریک برای عمق اقیانوس‌ها فیسبوک و اسکایپ سلامت ذهنی سالمندان را تقویت می‌کنند دوسوم مردم جهان هرگز برف ندیده‌اند بهبود مبتلایان به سرطان با هفته‌ای 90 دقیقه پیاده‌روی راست‌دست‌ها طول عمر بیشتری دارند عرضه نانوپوششی که اثر انگشت را از روی سطوح محو می‌کند اتصالات عصبی مغز افراد خلاق بیشتر است تشخیص آلودگی ویروسی با پروتئین‌ها افزایش خواب در سالمندان، نشانه‌ای از افزایش احتمال ابتلا به زوال عقل کلاه ایمنی هوشمند پوشش نقاط کور مخابراتی با استفاده از بالون و پهپاد رونمایی ناسا از سیاره‌های مشابه زمین پیش‌بینی احتمال اعتیاد در نوجوانان با اسکن مغزی پاکسازی سواحل با زباله‌جمع‌کن متفاوت زندگی مدرن احساس بویایی انسان را نابود می‌کند کودکان، 35 تا 40 درصد چاقی را از والدین به ارث می‌برند گرم کردن منازل با اینترنت آسیب دائمی دی.ان.ای ناشی از مسمومیت غذایی هدررفت یک پنجم مواد غذایی جهان/ امنیت غذایی و محیط زیست در خطر امید به زندگی تا سال 2030 میلادی به بالای 90 سال می رسد کوچکترین قورباغه‌های جهان سوئدی‌ها سبزیجات را خالکوبی‌ می‌کنند دانشمندان موش‌ها را مثل کرم‌ شب‌تاب روشن کردند برنامه ناسا برای اندازه‌گیری حجم آب موجود در برف کوه‌ها مادرانی با سن بالا کودکان باهوش‌تری دارند تسکین درد با زهر حلزون
میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2016
دانلود رایگان کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز ملنیک آدلبرگ ویرایش بیست و هفتم 2016 و خرید کتاب فارسی جاوتز 2016 (ترجمه جهاندیده و جهاندیده)
 خرید اینترنتی کتاب میکروب شناسی جاوتز  مشکل درگاه.ستون کانال تلگرام دانشتاد - ستون

نظرات و پیشنهادات

عضویت در سایت

پشتیبانی آنلاین

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن:

نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
شماره موبایل:
گفتگو با:


کتاب دانلود : دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی روز دنیا. هرگونه کپی برداری از محتوا، قالب، و طرح های به کار رفته در این سایت شرعا و قانونا ممنوع می باشد، و پیگرد قانونی دارد.