جستجو در کتاب ها   جستجو در مقالات  جستجو در کل سایت
تاریخ ثبت : 17:03 14/11/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
نگار توسلیان و بابک حیدری، استادان جوان ایرانی موسسه فناوری stevens موفق به دریافت جایزه کمک هزینه تحقیقاتی بنیاد ملی علم آمریکا (NSF) شدند. ...
ادامه مطلب
  اعطای جایزه تحقیقاتی بنیاد علم آمریکا به دو استاد جوان ایرانی
تاریخ ثبت : 13:42 10/08/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
اتحادیه اروپایی علوم زمین (EGU)، دکتر کاوه مدنی، استاد مدیریت آب و محیط زیست امپریال کالج لندن را به عنوان یکی از چهار دانشمند جوان برجسته درعلوم زمین در سال ۲۰۱۵ معرفی کرد. ...
ادامه مطلب
  استاد ایرانی، برنده عنوان دانشمند جوان برجسته جهان در علوم زمین شد
تاریخ ثبت : 16:49 20/07/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
تیم دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور در مسابقات کمیکار 2015 استرالیا موفق به کسب رتبه سوم جهانی شد.
ادامه مطلب
کسب رتبه سوم جهانی مسابقات کمیکار استرالیا از سوی دانشگاه امیرکبیر
تاریخ ثبت : 20:36 10/06/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان با بانک سپه تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرد. ...
ادامه مطلب
 بازگشایی یک خط اعتباری مستقل برای حمایت از شرکت‌های بزرگ دانش‌بنیان
تاریخ ثبت : 17:02 16/03/1394       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
نخستین دوره معرفی و تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه کشور، روز پنج شنبه با اعطای جایزه ابوریحان به پنج محقق برتر کشور برگزار می شود. ...
ادامه مطلب
  اعطای جایزه «ابوریحان» به پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه کشور
تاریخ ثبت : 17:02 04/12/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
بر اساس آخرین رتبه‌بندی موسسه US NEWS آمریکا، دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رتبه 90 علوم پایه جهان قرار دارد. ...
ادامه مطلب
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر «امیرکبیر» در رتبه 90 علوم پایه جهان است
تاریخ ثبت : 17:26 23/10/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی ملل متحد (یونسکو) در آغاز سال 2015 میلادی که «سال جهانی نور و فناوری‌های نوری» نامگذاری شده از مقام علمی ابن هیثم، دانشمند شهیر جهان اسلام تجلیل می‌کند.
ادامه مطلب
2015 به افتخار یک دانشمند مسلمان، «سال جهانی نور» نامگذاری شد
تاریخ ثبت : 23:06 13/10/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
وزیر نیرو با اعلام حمایت وزارت نیرو از طرح‌های دانش‌بنیان در زمینه تولید انرژی، گفت: در زمینه اصلاح الگوی مصرف بیش و پیش از هر اقدامی به کار فرهنگی نیاز داریم.
ادامه مطلب
حمایت وزارت نیرو از طرح‌های دانش‌بنیان در زمینه تولید انرژی
تاریخ ثبت : 7:18 03/10/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
مدیرکل دفترسیاستگذاری و برنامه ریزی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: با انعقاد تفاهم نامه همکاری در حوزه علوم انسانی، از پایان نامه ها و رساله هایی که در راستای اولویت های مورد نظر کشور باشد، حمایت مالی صورت می گیرد.
ادامه مطلب
حمایت مالی از پایان نامه های حوزه علوم انسانی اولویت کشور
تاریخ ثبت : 21:14 11/09/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور از انعقاد قرارداد همکاری این صندوق با برخی سازمان‌ها برای حمایت بیشتر از پژوهشگران و فناوران و نیز امکان دسترسی محققان سازمان‌های طرف قرارداد به پورتال این صندوق خبر داد.
ادامه مطلب
امکان دسترسی محققان سازمان‌های طرف قرارداد به پورتال صندوق حمایت از پژوهشگران
تاریخ ثبت : 9:53 02/09/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
رییس دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: ایران به لحاظ تولید مقالات ISI در حوزه مهندسی پزشکی در دنیا رتبه شانزدهم را به خود اختصاص داده است که جایگاه خوبی به شمار می آید.
ادامه مطلب
ایران در تولید مقالات مهندسی پزشکی رتبه 16 دنیا را داراست
تاریخ ثبت : 23:40 03/06/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
جایزه یونسکو در حوزه علوم زیستی در سال 2014-2015 به دکتر بهاروند، محقق پژوهشگاه رویان اعطا شد. ...
ادامه مطلب
محقق پژوهشگاه رویان، برنده جایزه علوم زیستی یونسکو شد
تاریخ ثبت : 23:35 03/06/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
بورس یونسکو- دیوار بزرگ چین در سال 2015- 2014 به دو جوان ایرانی اعطا شد. ...
ادامه مطلب
اعطای بورس دیوار بزرگ چین یونسکو به دو پژوهشگر ایرانی
تاریخ ثبت : 12:57 30/05/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
تیم های دانشجویی جمهوری اسلامی ایران در رشته های ریاضی و آمار عنوان نخست تیمی و در رشته شیمی در جایگاه دوم تیمی المپیاد بین المللی کسب کردند.
ادامه مطلب
ایران عنوان نخست ریاضی و آمار المپیاد بین المللی علمی را کسب کرد
تاریخ ثبت : 17:38 31/03/1393       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
آموزش عالی در آسیا طی دهه‌های اخیر شاهد رشد انفجاری بوده و همین امر کشورهای آسیایی را بر آن داشته تا برای پاسخگویی به این رشد، برنامه‌های‌ آموزشی مقطع کارشناسی ارشد را گسترش دهند. ...
ادامه مطلب
 تحصیلات تکمیلی در آسیا، ابزار رشد اقتصادی
تاریخ ثبت : 22:47 20/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
پنجمین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو، 8-10 اسفند 92 در محل مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای کشور-کرج برگزار می‌شود. شرکت در این دوره معادل شرکت در همایش‌های مورد تایید ستاد جهت اخذ بخش دوم حمایت تشویقی ‏خواهد بود.
ادامه مطلب
ثبت‌نام در پنجمین دوره توانمندسازی نانو تا 28 بهمن‌ماه
تاریخ ثبت : 22:47 20/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
چهارمین مسابقه دانشجویی فناوری نانو، 19 اردیبهشت ماه 1393 به طور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب
چهارمین مسابقه ملی فناوری نانو 19 اردیبهشت ماه 93 برگزار می‌شود
تاریخ ثبت : 19:26 16/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
رییس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور گفت: آن گونه که در زمان دفاع مقدس وقتی پای همه مردم به کار آمد، پیروزی و موفقیت حاصل شد، امروز هم عرصه جهاد ملی در کشور حضور همه جانبه مردمی را می طلبد.
ادامه مطلب
 تحقق جهاد علمی، حضور همه جانبه مردم را می طلبد
تاریخ ثبت : 19:18 16/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
رییس ششمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین از برگزاری این همایش با محوریت غدد و متابولیسم داخلی و با حضور چهار مهمان خارجی از کشورهای ایتالیا، سوئد و آلمان خبر داد.
ادامه مطلب
 ششمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین برگزار می شود
تاریخ ثبت : 23:34 08/11/1392       دیپلماسی علمی>دیپلماسی علمی
مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به استقبال از چهارمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران گفت: زمان برگزاری این جشنواره از اسفند به اردیبهشت ماه سال آینده تغییر یافت.
ادامه مطلب
برگزاری چهارمین جشنواره ملی مخترعان، مبتکران و نوآوران در اردیبهشت ماه سال آینده

روشنایی خیابان با گام‌های عابران تشخیص بیماریهای ژنتیکی جنین با تست پاپ اسمیر مارمولکی که با پوستش آب می‌نوشد ساخت اولین نانو ربات برای کمک به جراحان ساختمان‌های هوشمندی که آسیب را حس می‌کنند امکان درمان بیماران آسیب نخاعی تا چند سال آینده طراحی ربات‌های هدفمند با قابلیت یادگیری مشابه کودک ربات‌های قاتل در راهند تامین انرژی رایانه‌های آینده با نانوسیم‌های مبتنی بر دی‌ان‌ای لینکدین در روسیه فیلتر می‌شود ارتباط کمبود ویتامین D با شیوع آسم در کودکان کانال تلگرام پابلیکا طراحی کشتی فوق سریع بدون سرنشین در چین کشف دلیل علمی تکرار یک ترانه در ذهن! نصب اسلحه لیزری روی جنگنده‌های آمریکا گاوهایی که به صاحبان خود پیام می‌فرستند! لامپی که با باکتری روشن می‌شود طراحی حسگر بویایی برای کاوشگرهای آینده ناسا تمرکز خودروساز سوئدی روی آسایش مسافران ترمیم قلب‌های آسیب دیده با سلول‌های بنیادی کشف دو سیاره جدید توسط دانشمندان برزیلی تولید ارزان‌ترین لامپ خورشیدی جهان فناوری زیردریایی‌ برای ساخت میدان روی آب حمل نوزاد بر روی چمدان کانال تلگرام دانشتاد : (دانشجو و استاد) : کانال جدیدترین اخبار علمی جهان تنظیم صحیح DNS و رفع مشکل دیده نشدن برخی سایتها خانه سیار زوج آمریکایی سردترین نقطه کره زمین 21 ساعت را در تاریکی سپری می‌کند امام خامنه ای در دیدار نخبگان علمی مطرح کردند: ایران پیشرفته و شریف، نیازمند نسل جوانی شجاع،تحصیل‌کرده و انقلابی دانشمندان به دنبال ایجاد یک دولت صلح‌طلب در فضا! کشف دوست پلوتو در منظومه شمسی تشخیص دیابت از روی عرق! بازگشت «حس لامسه» به یک معلول با کمک کاشت مغزی نانو داروی درمان همزمان سرطان کبد و هپاتیت با منشا گیاهی اکتشافات نفتی باعث ایجاد زلزله می‌شود اگر مورچه هم‌قد انسان بود با سرعت 83 کیلومتر بر ساعت راه می‌رفت هر انسان در طول زندگی خود 7500 حیوان را می‌خورد سرنخ های تازه درباره بیماری خواب برخی از داروهای فشار خون سبب افسردگی و اختلال دو قطبی می شوند انتقال داده ها از طریق لمس درمان آلزایمر با کمک ژن تراپی روسیه سلاح رادیوالکترونیک جدید آزمایش کرد هندی‌ها کتابخوان‌تر هستند سریع‌ترین خودروی جهان با سقف تاشو نخستین ترن‌ هوایی معلق بین زمین و هوا تولید آب آشامیدنی از هوا درمان همزمان سرطان کبد و هپاتیت با نانوداروی ایرانی کشف تولد خورشیدهای جوان از پس ابرهای فروپاشیده احتمال تولید قرص جوانی! خمیازه طولانی نشانه هوش بیشتر است حواس انسان 8 گانه است نه 5 گانه تاثیر هورمون عشق در حس معنویت تجهیز اتوبوس‌های ولوو به فناوری تشخیص عابر پیاده بررسی میکروب‌های موجود در ایستگاه فضایی بین‌المللی پرورش سوخت هواپیما روی درخت مایکروسافت به دنبال درمان سرطان تا 10 سال آینده درمان آسیب‌های نخاعی با گرافن مرتفع‌ترین ساختمان سبز در تایوان آباژور خورشیدی خارق‌العاده کشف زبان جهانی انسان‌ها
میکروب شناسی پزشکی جاوتز 2016
دانلود رایگان کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز ملنیک آدلبرگ ویرایش بیست و هفتم 2016 و خرید کتاب فارسی جاوتز 2016 (ترجمه جهاندیده و جهاندیده)
مشکل درگاه.ستون

نظرات و پیشنهادات

عضویت در سایت

پشتیبانی آنلاین

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
متن:

نام کاربری:
کلمه عبور:
کلمه عبور را بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
عضویت در سایت

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
شماره موبایل:
گفتگو با:


کتاب دانلود : دانلود کتاب های علمی و دانشگاهی روز دنیا. هرگونه کپی برداری از محتوا، قالب، و طرح های به کار رفته در این سایت شرعا و قانونا ممنوع می باشد، و پیگرد قانونی دارد.